Menu
Your Cart

Antep Fıstığı

KAVRULMUŞ TUZLU ANTEP FISTIĞI - EXTRA
Yeni
KAVRULMUŞ TUZLU ANTEP FISTIĞI - EXTRATuzlu Antep fıstığı ön eleme ve temizleme işlemleri yapıldıktan sonra, dış zarı soyulup belirli sıcaklıkta tuz ile kavrulmaktadır.Kavrulma işleminden sonra müşterinin istediği şekilde kalibreleme ve ambalajlama yapılarak sevk edilir.Serin ve kuru yerde 18-25 C sa..
99,00TL
KAVRULMUŞ TUZLU SİİRT FISTIĞI
Yeni
KAVRULMUŞ TUZLU SİİRT FISTIĞITuzlu Siirt fıstığı ön eleme ve temizleme işlemleri yapıldıktan sonra, dış zarı soyulup belirli sıcaklıkta tuz ile kavrulmaktadır.Kavrulma işleminden sonra müşterinin istediği şekilde kalibreleme ve ambalajlama yapılarak sevk edilir.Serin ve kuru yerde 18-25 C saklayınız..
100,00TL
KAVRULMUŞ TUZLU ANTEP FISTIĞI - DUBLE
Yeni
KAVRULMUŞ TUZLU ANTEP FISTIĞI - DUBLETuzlu Antep fıstığı ön eleme ve temizleme işlemleri yapıldıktan sonra, dış zarı soyulup belirli sıcaklıkta tuz ile kavrulmaktadır.Kavrulma işleminden sonra müşterinin istediği şekilde kalibreleme ve ambalajlama yapılarak sevk edilir.Serin ve kuru yerde 18-25..
95,00TL
KAVRULMUŞ TUZLU ANTEP FISTIĞI - NATUREL
Yeni
KAVRULMUŞ TUZLU ANTEP FISTIĞI - NATURELTuzlu Antep fıstığı ön eleme ve temizleme işlemleri yapıldıktan sonra, dış zarı soyulup belirli sıcaklıkta tuz ile kavrulmaktadır.Kavrulma işleminden sonra müşterinin istediği şekilde kalibreleme ve ambalajlama yapılarak sevk edilir.Serin ve kuru yerde 18-..
92,00TL
BOZ TOZ FISTIK
Yeni
BOZ TOZ FISTIKBoz toz fıstık, baklavaların, tatlıların, pastaların vazgeçilmezidir. Boz toz fıstık, tüm fıstığın tamamen çift bıçaklı makinalarda özenle çekilmesi sonucunda bu hali almaktadır. Baklavaların ve tatlıları hem süslemek hem de lezzet katmak için eşsiz bir seçimdir.Serin ve kuru yerde (18..
210,00TL
FİLE FISTIK
Yeni
FİLE FISTIKAntep Fıstığının boyuna ince bir şekilde dilimlenmesi sonucu elde edilen File Fıstık, pasta, tatlı türlerinde kullanılmaktadır.Serin ve kuru yerde (18-25 C) muhafaza ediniz...
220,00TL
YEŞİL PİRİNÇ FISTIK
Yeni
YEŞİL PİRİNÇ FISTIKYyeşil pirinç, tüm Antep fıstığının özel uflama makinalarında özenle çekilmesi sonucu bu şekli alır. Yeşil Pirinç özellikle pasta, tatlı ve baklavada kullanılır. Serin ve kuru yerde (18-25 C) muhafaza ediniz...
220,00TL
ÇİĞ KIRMIZI İÇ
Yeni
ÇİĞ KIRMIZI İÇÇiğ Kırmızı iç olarak bilinen bu fıstık türü genelde Ağustos ayının sonuna doğru hasat edilip sofralarımızda yerini alır. Lokum, helva ve çeşitli pişmaniye ürünlerinde tercih edilen bu ürün aynı zamanda kavurarak da yenilebilen bir üründür. Tatlıların vazgeçilmezi olan bu fıstık türü, ..
150,00TL
ZARI SOYULMUŞ FISTIK
Yeni
ZARI SOYULMUŞ FISTIKAntep fıstığının tüm kabukları tamamen soyularak elde edilen zarı soyulmuş fıstık, salam ve çikolatalarda kullanılır.Serin ve kuru yerde (18-25 C) muhafaza ediniz...
260,00TL
BOZ İÇ FISTIK
Yeni
BOZ İÇ FISTIKTemmuz İle Ağustos ayının 15’inde hasat edilen birinci kalite Antep Fıstığından elde edilir. Genellikle tatlı ve çikolatada kullanılır.Serin ve kuru yerde (18-25 C) muhafaza ediniz...
200,00TL
KAVRULMUŞ TUZLU İÇ FISTIK
Yeni
KAVRULMUŞ TUZLU İÇ FISTIK Serin ve kuru yerde (18-25 C) muhafaza ediniz...
155,00TL
KAVRULMUŞ TUZSUZ İÇ FISTIK
Yeni
KAVRULMUŞ TUZSUZ İÇ FISTIK Serin ve kuru yerde (18-25 C) muhafaza ediniz...
155,00TL
1 den 12 e 13 (2 sayfa) ürün gösteriliyor